Про нас

GameFanCraft Ukraine - це місце, де зустрічаються майстерність, традиції і новаторство. Ми пропонуємо унікальні українські прикраси, які стануть символом вашої національної гордості. Кожен наш виріб має глибокий зміст і особливу ідею, яку ми втілюємо на найвищому рівні майстерності.

Протягом 12 років наша майстерня створює ювелірні вироби, що розходяться по всьому світу. Ми черпаємо натхнення з того, чим самі живемо та цікавимося. Тому кожен наш виріб наділений душею та особливою пристрастю.

Всі наші українські прикраси виготовляються самостійно на власному виробництві в Києві. Купити наші українські підвіски, кільця та сережки можна не тільки в Україні, а й по всьому світу. Ви також можете ознайомитися з нашим основним сайтом, щоб побачити повний асортимент ювелірних прикрас.

GameFanCraft Ukraine - це не просто ювелірна майстерня, а справжнє святилище українського ювелірного мистецтва. Наші вироби - це дотик історії та українського сьогодення, яке оживає в кожному елементі.

Наша історія

Все почалося з комп'ютерних ігор, які надихнули нас на створення перших кулонів. Потім з'являлися нові книги, серіали, сеттінги, які роками продовжували надихати нас на нові ідеї. Крім того нас завжди надзвичайно цікавила класика: скандинавські та слов'янські мотиви, історичні або класичні образи.

А після лютого 2022 року ми нарешті зважилися на новий крок, та відкрили напрямок української ювелірки, який так давно планували до запуску. Для нас українські кулони - це не просто прикраси. Це вироби, пронизані нашими переживаннями, емоціями та непохитною вірою у перемогу. Кожен кулон тризуба в ювелірному магазині GameFanCraft наділений унікальним змістом та душею. Нашими українськими ювелірними виробами ми хочемо підтримати ідею патріотизму і дати людям можливість виразити свою думку. У нашої майстерні ви можете не просто купити кулон з українським тризубом, а придбати символ з глибокою ідеєю. Один кулон - замість тисячі слів.

 

Ми запрошуємо вас зануритися в чарівний світ GameFanCraft Ukraine і відчути силу наших прикрас. Незалежно від того, чи ви шукаєте унікальну прикрасу для себе чи хочете зробити особливий подарунок, наша команда готова допомогти вам знайти те, що ви шукаєте.