Доставка та оплата

Доставка:

– Нова Пошта

Отримати замовлення Ви можете у будь-якому найближчому відділенні транспортної компанії “Нова пошта”. Цей вид доставки оплачується за тарифами поштового сервісу.

Компанія GameFanCraft оплачує доставку всіх замовлень вартістю від 2000 грн до відділення пошти. Будь ласка, зверніть на це увагу при оформленні замовлення. 

Якщо Ви обрали сплатити замовлення за допомогою післяплати, з Вас буде взята комісія в розмірі 20 грн, яка стягується за грошовий переказ, а також 2% від загальної суми замовлення.

Середній термін доставки посилки Україною — 1-3 дні. Термін виготовлення виробу 7-14 робочих днів, в залежності від складності 

– Укрпошта

Якщо у Вашому населеному пункті немає відділення Нової пошти, ми здійснюємо доставку Укрпоштою. У такому випадку немає можливості оформити післяплату чи кур’єрську доставку. 

Компанія GameFanCraft оплачує доставку всіх замовлень вартістю від 2000 грн до відділення Укрпошти. Середній термін доставки — 1-3 днів. 

 

Оплата:

– Оплата замовлення на сайті

При оформленні замовлення необхідно обрати спосіб Оплати.

Компанія GamrFanCraft пропонує 2 методи оплати придбаного товару:

  • часткова післяплата при отриманні у відділенні “Нової пошти”*;
  • повна передоплата

*Уточнюємо: якщо Вам зручно отримати товар частковою післяплатою, потрібно сплатити передоплату у розмірі 100 грн.

Міжнародна доставка та оплата:

Ви можете замовити прикраси у будь-який куточок світу. Доставка здійснюється за допомогою транспортної компанії “Укрпошта”. Ця послуга оплачується одразу та коштує 250 грн. 

Середній термін доставки триває 14-28 днів. 

Оплата замовлення здійснюється через сервіси: 

– Visa/Mastercard (Liqpay)

Просимо враховувати, що при міжнародній доставці діє митний збір, який у кожній країні має різну ціну. Ця сума не входить у вартість товару і може бути списана при надходженні посилки до вашої країни. 

Більш детальну інформацію Ви можете уточнити в нашого менеджера.